soczewki okularowe fotochromowe

Soczewki okularowe z fotochromem - wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

02/06/2021 | Karolina Zysek

O tej porze roku mamy coraz więcej słonecznych dni. U wielu użytkowników okularów korekcyjnych pojawia się wówczas pytanie, jak zapewnić sobie jednocześnie komfort widzenia i ochronę oczu. Z pomocą przychodzą soczewki okularowe fotochromowe.

czytaj dalej
jak dobrac oprawy okularowe do ksztaltu twarzy

Jak dopasować oprawy korekcyjne do kształtu twarzy?

10/02/2021 | Karolina Zysek

Wybór opraw korekcyjnych to nie lada wyzwanie. Dla niektórych stanowią one element biżuterii dopełniający garderobę, dla innych bywają przymusem. Jak rozwiązać ten problem i czuć się komfortowo w okularach w każdej sytuacji? Oto kilka wskazówek, które pozwolą dopasować oprawy okularowe do kształtu Twojej twarzy.

czytaj dalej
dlaczego nie warto kupowac okularow w internecie

Dlaczego nie warto kupować okularów przez Internet?

21/10/2020 | Karolina Zysek

Zakup okularów przez Internet jest z pozoru bardzo komfortową opcją. Klientów kusi się niższymi cenami niż w sklepach stacjonarnych, szerszym wyborem opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych, szybką i wygodną dostawą, a także możliwością zwrotu zamówienia. Mimo to warto dwa razy zastanowić się przed dokonaniem zakupu. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.

czytaj dalej
filtry UV w okularach przeciwslonecznych

Filtry UV w okularach przeciwsłonecznych. Dlaczego są nam potrzebne?

23/09/2020 | Karolina Zysek

Okulary przeciwsłoneczne nosi niemal każdy z nas. Jak często chronimy jednak nasze oczy przed słońcem? Na co warto zatem zwrócić uwagę, kupując nową parę okularów przeciwsłonecznych?

czytaj dalej