soczewki okularowe fotochromowe

Soczewki okularowe z fotochromem - wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

02/06/2021 | Karolina Zysek

O tej porze roku mamy coraz więcej słonecznych dni. U wielu użytkowników okularów korekcyjnych pojawia się wówczas pytanie, jak zapewnić sobie jednocześnie komfort widzenia i ochronę oczu. Z pomocą przychodzą soczewki okularowe fotochromowe.

czytaj dalej
soczewki kontaktowe rodzaje

Co należy wiedzieć o soczewkach kontaktowych?

13/01/2021 | Karolina Zysek

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych zaczyna z nimi swoją przygodę w gabinecie okulisty lub optometrysty. Aby używać ich świadomie, warto poznać kilka tajemnic na temat soczewek kontaktowych.

czytaj dalej
okulary biurowe a okulary progresywne, roznice

Okulary biurowe a okulary progresywne: w czym tkwi istota ostrego widzenia?

07/10/2020 | Karolina Zysek

Różnice między okularami biurowymi a progresywnymi istotnie wpływają na jakość widzenia w danym obszarze. Czym dokładnie się różnią i dlaczego wybór odpowiedniego rozwiązania to ważna sprawa?

czytaj dalej
Soczewki progresywne - czy jest sie czego obawiac

Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

12/08/2020 | Karolina Zysek

Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

czytaj dalej
Soczewki okularowe - jaki rodzaj najlepszy?

Soczewki okularowe – jaki rodzaj będzie najlepszy dla Ciebie?

29/07/2020 | Karolina Zysek

Jakość widzenia i komfort używania okularów zależy w znacznej mierze od zastosowanych soczewek okularowych. Jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, a może biurowe – jakie będą najlepsze do korekcji wady Waszego wzroku?

czytaj dalej