KONTAKT

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do nas!

VisionOptyk Sp. z o.o.

ul. dr. Pieniężnego 23A
65-054 Zielona Góra
NIP 973 109 64 85
REGON 526489123

E-MAIL

biuro@visionoptyk.eu

Hubert Reiss
Dyrektor Ds.Wsparcia i Rozwoju Franczyzy
530 404 684
Damian Nowakowski
Kierownik Regionalny Ds.Wsparcia Franczyzy
533 521 321
Obsługa - woj. Wielkopolskie i Lubuskie

O NAS

Jesteśmy bliżej Ciebie od 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy pozycję jednego z liderów branży optycznej i zaufanie tysięcy klientów. To zobowiązuje. Dlatego wciąż rozszerzamy nasze horyzonty, by zmieniać Twoją perspektywę na lepszą.

W każdym z blisko 100 salonów VisionOptyk w całej Polsce znajdziesz bogatą kolekcję modnych opraw okularowych, soczewek i okularów renomowanych producentów. Wiele z nich kupisz w najlepszych cenach na rynku – nawet o kilkaset złotych taniej za tę samą parę. Ponadto na wiele produktów oferujemy regularne i bardzo atrakcyjne promocje.

Nasi uśmiechnięci doradcy pomogą Ci w wyborze. Dopasują oprawy, soczewki i okulary do Twoich indywidualnych potrzeb, a przy tym zadbają o estetykę i wygodę użytkowania. Każdy produkt objęty jest gwarancją.

Wykonujemy także profesjonalne badania wzroku. Korzystamy ze sprzętu medycznego najnowszej generacji, a jego możliwości łączymy z wiedzą dyplomowanych optometrystów. Wierzymy, że w naszej pracy, prócz merytoryki i doświadczenia, liczy się również pasja.

Zaufaj nam. W salonach VisionOptyk powierzasz swój wzrok w dobre ręce.

VisionOptyk VisionOptyk