POKOCHAJ
LUB WYMIEŃ

Przetestuj przez 30 dni
skuteczność szkieł Transitions bez ryzyka!

Soczewki, które nie spełnią Twoich wymagań w zakresie efektu fotochromowego: np. czasu reakcji, intensywności barwy, możesz wymienić na soczewki bezbarwne.

Pobierz regulamin akcji „Pokochaj lub wymień”.

LEKKIE I INTELIGENTNE SOCZEWKI NOWEJ GENERACJI

Dzięki przełomowej technologii soczewki Transitions automatycznie dostosowują się do każdego rodzaju oświetlenia. Blokują 100% promieni UVA i UVB, chronią oczy przed olśnieniem i zapobiegają zmęczeniu oczu.

Zachowują pełną przejrzystość w pomieszczeniach niczym klasyczne soczewki progresywne i błyskawicznie ciemnieją na zewnątrz, zmieniając się w szkła przeciwsłoneczne. Inteligentne i lekkie soczewki Transitions podążają zawsze za Tobą, gwarantując optymalne widzenie i komfort w każdej sytuacji.

Sprawdź szeroką gamę soczewek Transitions w wyjątkowej ofercie promocyjnej od JAI KUDO.

Transitions Signature GEN8

Idealne soczewki do codziennego użytku. Zapewniają 100% ochrony przed promieniami UVA i UVB oraz chronią przed szkodliwym niebieskim światłem. Błyskawicznie reagują na każdą zmianę warunków oświetlenia.

Transitions XTRActive

Specjalne soczewki dla osób szczególnie wrażliwych i często narażonych na intensywne światło. Gwarantują nadzwyczajne przyciemnienie oraz dodatkową ochronę przed słońcem i niebieskim światłem, nawet w samochodzie.

Transitions XTRActive Polarized

Specjalna wersja soczewek Transitions XTRActive z dodatkową warstwą polaryzacji, która aktywuje się na zewnątrz w słońcu. Oba produkty są idealne dla osób szczególnie narażonych na intensywne działanie jasnego światła.