ZŁOTORYJA

MÓJ SALON

ZŁOTORYJA

ul. Rynek 31 (lok. 1)
pon.-pt. | 9:00-17:00
sob. | 10:00-14:00


kontakt telefoniczny:

574 759 050


kontakt mailowy:

zlotoryja@visionoptyk.eu


Odwiedź nasz profil na facebooku

BADANIE WZROKU - ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE!

Potrzebujesz nowych okularów lub soczewek? Masz problemy z ostrym widzeniem? Umów się na kompleksowe badanie wzroku w VisionOptyk – rezerwacja online dostępna w wygodnej formie.

Zarezerwuj wizytę w trzech prostych krokach – zajmie Ci to mniej niż minutę.

  1. Wybierz dogodną datę i godzinę badania.
  2. Podaj swoje imię i nazwisko, numer do kontaktu oraz adres e-mail.
  3. Zarezerwuj badanie wzroku w wybranym terminie.
VisionOptyk

KIM JEST OPTOMETRYSTA?

Patrzenie na świat jest tak naturalne jak oddychanie. Optometrysta bada odstępstwa od tej normy – zajmuje się diagnozowaniem i korygowaniem wad wzroku, które zaburzają proces prawidłowego widzenia.

Wiele symptomów powinno stanowić dla Ciebie sygnał ostrzegawczy. Mrużenie i bóle oczu, kłopoty ze złapaniem ostrości obrazu, a nawet bóle głowy to znak, że powinieneś skorzystać z pomocy. Zbyt późna diagnoza i brak leczenia pogłębiają wady, które mogą skutkować bezpowrotną utratą części, a nawet całego wzroku.

Optometrysta posiada wyższe wykształcenie medyczne, praktykę i niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. Wykonuje kompleksowe badania pozwalające zdiagnozować wadę wzroku i rozpoznać zaburzenia widzenia. Dzięki temu jest w stanie zaproponować skuteczną terapię. Dobrze dopasowane soczewki lub okulary stanowią najczęściej optymalne rozwiązanie problemów ze wzrokiem.

Nie lekceważ objawów. Czasami wystarczy profilaktyka i kilka podpowiedzi od specjalisty, by pozbyć się bólu oczu, wrażenia podwójnego widzenia oraz wielu podobnych dolegliwości.

Czytaj dalej

Optometrysta


informacja telefoniczna,
tel. 534 824 651


  • kompleksowe badanie wzroku
  • profesjonalny dobór i aplikacja soczewek kontaktowych

OFERTA

W VisionOptyk znajdziesz oprawy okularowe renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku. Wybierasz spośród setek modeli wykonanych z różnych materiałów, lecz z tą samą starannością o każdy szczegół.

Wzór, kolor i kształt oprawek dopasujesz do swoich wymagań. Do każdej pary dołączamy etui oraz ściereczkę z mikrofazy.

Odwiedź nas w swoim mieście - my zajmiemy się resztą.

Poprawnie dobrane soczewki okularowe oznaczają komfort widzenia i ochronę w każdej sytuacji.

Od wielu lat pochylamy się nad wzrokiem pacjentów, proponując sprawdzone rozwiązania z szerokiego wachlarza produktów od zaufanych partnerów. Wśród nich dostrzeżesz najlepszych w swoim fachu.

Korygują wady wzroku i pozwalają czuć się swobodnie bez względu na rodzaj aktywności i pogodę. Soczewki kontaktowe stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnych okularów. Jednocześnie są dla nich alternatywą, jeśli nie lubisz albo z różnych względów nie możesz ich nosić.

Pacjentom oferujemy soczewki kontaktowe najnowszej generacji. Są skuteczne i bezpieczne dla Twoich oczu. W naszym portfolio znajdziesz innowatorów i liderów rynku – jak koncern Johnson & Johnson, który istnieje od 1886 roku.

Troska o wzrok nigdy nie powinna się kończyć. Z akcesoriami optycznymi to znacznie prostsze. Płyny do pielęgnacji soczewek i okularów, a także ściereczki z mikrofazy przedłużą życie każdej pary.

Wśród eleganckich dodatków znajdziesz również łańcuszki, sznureczki oraz etui – by mieć okulary zawsze przy sobie.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI PRODUCENTAMI

W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów w branży.

JAI KUDO twojesoczewki.com MOREL SCR TONNY SeeMe MARVELLENS Francis Gottel TONNY KIDS ESSILOR BAUSCH LOMB belutti FADO KENCHI MAGNETIC BUNOVIATA MERTZ