Witajcie w świecie optometrii

30/06/2020 | Karolina Zysek
optometria, blog visionoptyk, Karolina Zysek

Nazywam się Karolina Zysek i jestem dyplomowaną optometrystką. Od dziś będę Waszą przewodniczką po moim świecie. Wybierzemy się we wspólną podróż, która – taką mam nadzieję – dostarczy Wam solidnej dawki wiedzy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku optometria (specjalność: optyka okularowa), który ukończyłam ze stopniem licencjata. Kolejnym krokiem było uzyskanie tytułu magistra z optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – jednym z najlepszych ośrodków naukowych w Polsce.

Wychodzę z założenia, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych i szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Optyki i Optometrii (PTOO). Mimo że z powodzeniem pracuję w zawodzie, wciąż odbywam staż w Centrum Optometrii i Terapii Widzenia w Poznaniu w zakresie badania wzroku i prowadzenia terapii widzenia.

Co znajdziecie na moim blogu? Wszystko, co dotyczy fascynującego narządu wzroku, który tak rzadko doceniamy na co dzień. W świat optometrii zajrzymy przy tym od kuchni. Odkryjemy jego tajemnice, odpowiadając na wiele nurtujących pytań. Odwiedzajcie mnie regularnie.

Ale to już przecież wiecie – drzwi naszych salonów są dla Was zawsze otwarte.


Powrót